Земельний референдум щодо можливості продажу землі сільськогосподарського призначення іноземцям можуть провести у 2020 році. Про це повідомив уповноважений президента з питань землі Роман Лещенко.

«Думаю, що з пакетом народовладдя, якщо ми приймемо його до кінця цього року, в 2020 році цей референдум можна буде провести», — зазначив Роман Лещенко.

Також він спростував фейки щодо референдуму відносно купівлі землі іноземцями у 2024 році.

«Люди керуються першим читанням законопроекту та його перехідними положеннями. Але це питання не буде відкладатися, тому що законопроект голови комітету Верховної Ради з питань аграрної політики і земельних відносин Миколи Сольського №2178-10 — це модифікований варіант урядового законопроекту.

Законопроект Кабміну передбачав, що ті іноземці, які вже працюють в Україні, матимуть можливість купити землю. А тепер вони матимуть право і надалі орендувати ту землю, на якій працюють, але ми їм не даємо право її купуватиї», — додав Роман Лещенко.

Уповноважений президента з питань землі запевнив, що у будь-якому випадку, іноземців на первинному етапі не буде, і все одно законом буде передбачений всеукраїнський референдум.

Повідомляє Пропозиція