Іспанська компанія “Plantinova” випустила маленькі фруктові дерева на ринок 7 років тому. З тих пір обсяг їх продажів постійно зростає.

Програма Fruit Me почалася з невеликого персикового дерева. Хоча дерева маленькі, але їхні плоди цілком нормального розміру. «Це відбувається завдяки застосуванню мікропрививки та техніці, яку використовує наш партнер, котрий спеціалізується на щепленні фруктів», – розповідають в компанії.

Іншою відмінністю є спеціально розроблені кореневі кульки і відібрані стебла, які роблять дерево досить сильним щоб розвиватися в холодному кліматі і витримувати надмірне чи недостатнє зрошення.

Дерева підходять для кліматичних умов, де температура падає до -15 ° С, що характерно для країн Центральної і Північної Європи.

Споживачів приваблює розмір дерева і той факт, що його можна вирощувати в горщику в домашніх умовах. Рослина самозапилюється, має декоративне суцвіття і дає плоди в перший рік.  Ось деякі з причин зростаючого попиту на цей продукт. Найбільшою популярністю користуються мигдальне дерево і крижаний персик.

«Інтерес до нашої продукції у міських жителів і тенденція до споживання суперфруктів є частиною успіху компанії. Також досить важливим являється маркетинг в соціальних мережах». – зазначає власник “Plantinova”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.