У селі Новософіївка Голопристанського району Херсонської області споконвіку вирощували моркву і редис. Ще донедавна продукцію вищого сорту продавали на гуртовому ринку у Великих Копанях, а некондиційний товар лишався в полі.

У листопаді 2018 року три маленькі групи виробників завдяки Українському проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва об’єдналися в одну велику групу й отримали можливість стабільно формувати великі партії продукції та вийшли на нові прибуткові ринки збуту.

Тепер за однаковими агротехнологіями 20 сімей Новософіївки вирощують однакові сорти моркви, буряка, редису, картоплі. Беручи участь у проєкті, фермери дізнаються, за якими технологіями вирощувати овочі та як правильно розвивати свій бізнес.

У сезоні 2018–2019 члени групи виробників завдяки новим знанням отримали вищий врожай та зуміли продати його за найкращою ціною. Некондиційний товар безкоштовно передали до лікарень, дитсадків, дитячих таборів.

Фермери підтримують одне одного, діляться знаннями, допомагають одне одному збирати врожай та талучають до роботи багато молоді.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.