Мінекономіки підготувало й оприлюднило на своєму сайті для обговорення проєкт закону, який передбачає механізм контролю за інвестиціями в Україну. Зокрема він буде використовуватися для того, аби іноземці не могли купити українську землю.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

Новий законопроєкт, за словами міністра, також стосується контролю та моніторингу купівлі землі або інвестицій в Україну осіб з подвійним громадянством.

У пояснювальній записці до законопроєкту відзначено, що він спрямований на створення прозорої та ефективної системи оцінки впливу іноземних інвестицій відповідно до міжнародних практик і стандартів, впроваджених у країнах ЄС і США.

Документ також регулює відносини, пов’язані з іноземними інвестиціями в підприємства, що мають стратегічне значення. Відзначається, що в Україні поки немає системи перевірки й оцінювання таких інвестицій.

Згідно із законопроєктом, після відкриття земельного ринку обов’язковій перевірці підлягатимуть угоди щодо земель сільгосппризначення.

Повідомляє Llandlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...