Ще в 90-х роках в теплицях Корсуньського лісництва (Черкаська обл.) висадили 33 екземпляри лимонів Мейєра (гібрид лимона та апельсина) і вони успішно прижилися та дали плоди. Тепер у господарстві на площі 500 квадратних метрів росте 120 дерев.

Зараз тут якраз дозріває врожай – повністю достигнуть лимони до Нового року. Щорічно лісничі збирають близько 300 кілограмів плодів.

Інженер лісових культур Микола Кириленко каже, що лимон – рослина примхлива, але все ж при дбайливому догляді він виросте у домашніх умовах та дає непогані плоди.

«Кожна господарка або господар може вирощувати вдома його у літній період на балконі, зимою – завжди треба заносити у хату, щоб температура була не нижче 7-8 градусів. Ідеальний температурний режим для лимонів це 12-16 градусів», – порадив Микола Кириленко.

Лісничі вирощують саджанці екзотичного лимона у контейнерах та продають всім охочим.

Лимон Мейєра є значно солодшим за звичайний лимон. Дерева виростають до 2,5 метрів у теплицях, вдома у контейнерах – до 1,5 метрів. Щоб виростити лимон, треба забезпечити йому багато світла (до 12 годин на день), стабільну вологість повітря та підживлювати корисними речовинами.

Повідомляє Landlord