Ще в 90-х роках в теплицях Корсуньського лісництва (Черкаська обл.) висадили 33 екземпляри лимонів Мейєра (гібрид лимона та апельсина) і вони успішно прижилися та дали плоди. Тепер у господарстві на площі 500 квадратних метрів росте 120 дерев.

Зараз тут якраз дозріває врожай – повністю достигнуть лимони до Нового року. Щорічно лісничі збирають близько 300 кілограмів плодів.

Інженер лісових культур Микола Кириленко каже, що лимон – рослина примхлива, але все ж при дбайливому догляді він виросте у домашніх умовах та дає непогані плоди.

«Кожна господарка або господар може вирощувати вдома його у літній період на балконі, зимою – завжди треба заносити у хату, щоб температура була не нижче 7-8 градусів. Ідеальний температурний режим для лимонів це 12-16 градусів», – порадив Микола Кириленко.

Лісничі вирощують саджанці екзотичного лимона у контейнерах та продають всім охочим.

Лимон Мейєра є значно солодшим за звичайний лимон. Дерева виростають до 2,5 метрів у теплицях, вдома у контейнерах – до 1,5 метрів. Щоб виростити лимон, треба забезпечити йому багато світла (до 12 годин на день), стабільну вологість повітря та підживлювати корисними речовинами.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...