Raven Autonomy

Американська компанія Raven Industries суттєво збільшить інвестиції у розробку автономних рішень для сільського господарства.

Про це повідомляється на сайті компанії-виробника.

Компанія планує просувати одну зі своїх стратегічних платформ, яка називається Raven Autonomy. Вона базується на існуючій технології управління машинами, а також впроваджує розумні платформи та пристрої для створення повністю автономних рішень для фермерського господарства.

План компанії інвестувати в Raven Autonomy включає збільшення інвестицій у дослідження та розробки, які мають на меті автоматизувати існуючий продуктовий асортимент та створити нові технології за рахунок поєднання внутрішніх розробок, придбань та партнерських відносин з іншими виробниками. Особлива увага приділятиметься сенсорам, навігації та контролю машин.

За словами Дена Рихуса, виконавчого директора та президента Raven Industries, необхідні технології для забезпечення автономії в сільському господарстві вже існують. Проте компанії необхідно продовжувати інвестувати в них для того, щоб вивести ці рішення на ринок.

До інформації: Raven Industries – американський виробник високоточної сільськогосподарської продукції, висотних аеростатів, пластикових плівок і захисних покриттів, а також радарних систем.

Повідомляє AgroTimes