255-696x422

Польська компанія FEERUM S.A., один з провідних виробників елеваторних комплексів в ЄС, реалізує в Україні проєкт з побудови одразу кількох зерносховищ для аграрного підрозділу холдингу «Епіцентр К».

Наприкінці 2018 році був укладений контракт вартістю майже 50 млн. євро, який передбачає будівництво і реконструкцію нових елеваторних комплексів загальною місткістю одночасного зберігання близько 800 тис. тонн.

«Сума контракту наочно демонструє обсяг робіт, в числі яких ми виготовляємо та постачаємо технологічно досконалі сушильні й складські комплекси на нові елеватори «Епіцентр К». Таких масштабних проєктів раніше в нас не було. Це особливий елеваторний проект, який вважається унікальним навіть для Європи», – зазначив президент правління компанії FEERUM S.A. Даніель Януш.

Польська сторона зобов’язалася підготувати об’єкти «під ключ»: виготовити необхідне обладнання, силоси, сушарки, внутрішню транспортну інфраструктуру для елеваторних об’єктів української компанії на Вінниччині, Київщині та Хмельниччині.

Підрядниками FEERUM S.A. виступають виробники з Фінляндії, Іспанії, Німеччини й інших країн ЄС. При цьому будівельно-монтажні роботи в рамках проєкту виконує український підрядник – компанія «Агрікон».