Для протидії рейдерству в Україні планується створення Експертного офісу з питань державної реєстрації. Джерелом фінансування будуть донорські кошти. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольга Оніщук. 

Зокрема передбачається, що Експертний офіс налічуватиме 16 фахівців, 10 із яких будуть працювати з матеріалами скарг і готувати підсумки, інші 6 увійдуть до складу Антирейдерської комісії.

Крім того, за словами Ольги Оніщук, в Експертному офісі обов’язково буде гаряча телефонна лінія. На дзвінки відповідатиме професійний юрист, який допоможе тим, хто звернувся, розробити порядок їхніх дій для повернення майна.

“Нашою метою є побудова комплексної системи захисту прав і законних інтересів власників нерухомості і бізнесу. Її основним елементом і буде Експертний офіс”, – наголосила заступник Міністра.

До інформації: Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності”, який передбачає посилення боротьби з рейдерством, вступив у дію 2 листопада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.