Harvesting Corn Iowa Opt 696x407

Аграрії Херсонської області завершують збирання кукурудзи, сої та рису.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації. 

«На даний час в Херсонській області зібрано вже більше 2,7 млн ​​тонн зернових – це вище, ніж в 2018 році. Зокрема, в сезоні-2019 область зібрала ранніх зернових на 400 тис. тонн більше. З 1 га отримано в середньому по 36 ц зерна. Найвища врожайність зернових у 61 ц/га зафіксована  на богарі та 88 ц/га – на зрошуваних землях», – йдеться в повідомленні.

Також, в ОДА зазначають, що максимальний показник кукурудзи на зерно, отриманий в цьому році в передових господарствах області складає 150 ц/га (в середньому по країні – 68,6 ц/га).

«Вже традиційно Херсонщина лідирує в Україні за врожайністю сої. Станом на початок листопада середня врожайність сої в області 34 ц/га – це друге місце в державі. У кращих господарствах цей показник становить до 50 ц/га», – додають у відомстві.

Крім того, Херсонська область щорічно виробляє значну частку рису в Україні, який вирощують на полях Каланчацького, Голопристанського та Скадовського районів. Станом на початок листопада 2019 року середня врожайність рису в області становить 62 ц/га (по Україні – 58 ц/га).

Повідомляє Пропозиція