Wmelon 640x387

Каліфорнійський виробник сільгосппродукції “Pacific Trellis Fruit” (США) розпочав продаж нового сорту кавунів без кісточок під назвою “Durecinea Pure Haert”. Ця культура вирощується в холодних теплицях на вертикальних опорах, а не на грунті.

Компанія “Pacific Trellis Fruit” тестує даний метод у співпраці зі своїм постійним партнером  “Agroexport”.

Для захисту кавунів від пошкоджень сильним вітром і комахами теплиця  вкрита спеціальною тканиною. Використання опор дає на 30% вищий врожай у порівнянні з традиційним способом вирощування кавунів.

«Вирощуючи наші безнасінні кавуни на вертикальних опорах в холодних теплицях, ми водночас можемо захистити їх від загроз і отримати більш високі врожаї», – говорить Джош Лейхтер, менеджер “Pacific Trellis Fruit”.

Цей спосіб вирощування позитивно впливає на навколишнє середовище, оскільки  для вертикальної обробки потрібно менше води і грунту.

У теплі літні місяці холодна оранжерея допомагає захистити фрукти від шкідників, а в зимові місяці тепле повітря сприяє їх кращому зростанню.

Вертикально вирощені безнасінні кавуни “PureHeart” на даний час доступні на ринку США в обмеженій кількості, але в майбутньому компанія планує значно розширювати свої тепличні площі, оскільки попит на їхню продукцію постійно зростає.