391548_1-696x414

Дрібний фермер Стів Морроу з Гамільтона (Нова Зеландія) випадково купив тисячу курей, заплативши за них лише півтора долара. Проте його ферма замала для такого стада, тож підприємець звернувся до притулку для тварин, аби знайти птахам нового господаря.

Сталося курйозне непорозуміння: Стів Морроу неправильно сприйняв оголошення на аукціоні в інтернет-магазині Trade Me, в якому повідомлялося, що ферма з міста Мессі, у зв’язку з терміновим закриттям, продає тисячу курей. За початкову ціну пропонувалося $1,5.

Фермер подумав, що це вартість однієї курки і зробив ставку. А наступного дня він дізнався, що переміг на аукціоні і що це була ціна за всю тисячу птахів. Насправді в оголошенні про це згадувалося кілька разів, та переможець аукціону прочитав текст неуважно.

Оскільки Стів Морроу належить до дрібних фермерів, тримати таке стадо він не в змозі. Курей він забрав лише тому, що не хотів, щоб їх порізали. Тож тепер горе-підприємець звернувся до притулку для тварин, аби десь прилаштувати цих птахів через соцмережі.

Собі він залишає тільки два десятки. Наразі на 700 курей вже знайшлися охочі. Лишилося знайти господаря для 280.

Повідомляє Landlord