У селі Привілля Троїцького району Луганської області ПСП “Агрофірма” Привілля “планує побудувати завод для переробки молока та виробництва йогуртів, м’яких сирів, ряжанки та кефіру. 

ПСП “Агрофірма “Привілля” була заснована в 2003 році Дмитром Оденчуком і має в обробітку понад 14 тисяч гектарів. Господарство займається рослинництвом, тваринництвом, має м’ясопереробний завод і інноваційну теплицю на 500 квадратних метрів.

Крім цього, в господарстві також є власний олійний та комбікормовий цех. Нещодавно до складу цього підприємства увійшов майже єдиний на цій території працюючий хлібоприймальний пункт.

Працювати тут будуть за європейськими стандартами – виробляти йогурти, м’які сири, ряжанки, кефіри. Фермери також регулярно оновлюють технічний парк, який налічує понад сотню сільгоспмашин.

“Ми багато інвестуємо в розвиток господарства: розширюємо по можливості земельний банк та потужності для зберігання зерна, оновлюємо парк техніки, робимо реконструкцію м’ясопереробного заводу, продовжуємо переобладнання ферми за європейськими стандартами, запускаємо в 2019 році власний міні-завод з переробки молока”, – розповів Оденчук.

Повідомляє Пропозиція