Коментуючи акцію протесту фермерів проти запуску ринку землі, що нещодавно відбулася  під Верховною Радою, радник прем’єр-міністра України з економічних питань Олексій Мушак заявив, що на подібних мітингах протестувальники борються за ринок землі «під себе».

За словами Олексія Мушака, ті аграрії, які зараз протестують проти земельної реформи, в непублічних розмовах підкреслюють, що вони підтримають ринок землі, якщо той буде створений за правилами, вигідними їм самим.

До умов відносять обмежене коло покупців і невисоку першопочаткову ціну на сільгоспугіддя.

Олексій Мушак стверджує, що від запуску ринку сільгоспземлі з обмеженнями виграють ті учасники ринку, які зараз мають гроші. На його думку, це – середні фермери.

«Гроші є у так званих середніх фермерів, які обробляють від 10 до 30 тис. га. Досить смішно виглядає коли вони блокують траси тракторами John Deere, кожен з яких коштує по 250 тис. доларів, і при цьому стверджують що в них немає грошей. Гроші в них є і насправді дана ланка фермерів зацікавлена в тому, щоб ринок був з обмеженнями, але вигідними виключно для них самих», – підкреслив Олексій Мушак.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...