Аграріям Азовського регіону прогнозують здешевлення логістики: у розвиток інфраструктури Маріупольського порту залучають понад 1,3 млрд грн інвестицій.

Меморандум про реалізацію в порту Маріуполь інфраструктурного проєкту було нещодавно підписано між Адміністрацією морських портів України, Маріупольським морським торговельним портом, ТОВ «КОФКО АГРІ Ресорсіз Україна» (входить до складу китайської зернової корпорації COFCO Corporation) і ТОВ «СТТ».

У Мінінфраструктури розраховують, що завдяки реалізації інфраструктурного проєкту із залученням 1,3 млрд грн інвестицій вантажопотоки в Маріупольському порту зростуть на 2,3 млн тонн.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, проєкт сприятиме розвитку АПК Азовського регіону, оскільки він зумовить значне здешевлення логістики для агровиробників.

До інформації:  Херсонський морський торговельний порт буде передано в концесію на 30 років. Розраховують, що за цей період підприємство зможе залучити у свій розвиток 1,4 млрд грн інвестицій від приватного бізнес-партнера.