Анатолій Патій конструює теплиці-термоси, що мають чудове освітлення й дозволяють платити за опалення в 15 разів менше, ніж пересічні українці. У цих диво-теплицях аграрій вирощує найвибагливіші тропічні фрукти – лимони, банани, апельсини, мандарини, ананаси, гранати, інжир, гранати, фейхоа, папайя. Причому вирощує їх в промислових масштабах і досить огрядні.

«В моїй теплиці-термосі в 1.8 рази більша освітленість, ніж на вулиці. Штучного освітлення у мене немає», – розповідає фермер про свої теплиці-термоси, розташовані на Київщині. – В теплицях під Києвом, у тій же Калинівці на кожен квадратний метр витрачається кіловат-два енергії, і 70% тепла такі теплиці просто викидають в небо. А помідори з огірками – золоті. До того ж, порушується екологія землі. І ми бачимо, як у нас міняються місцями літо і зима, як наростає загроза глобального потепління, та виснажується природа».

«Гранат може виростати до 0,5 кг, – ділиться фермер. – Скоро дозріють карликові банани. Це цікаво побачити, тому ми запрошуємо людей і групи до себе на екскурсії» Винахідник радить: якщо хочете застати й квіти, і стиглі плоди тропічних фруктів, приїжджайте на екскурсію із вересня по листопад. А ось квітнути екзотичні рослини будуть у лютому.

«Я орієнтую цей бізнес на кімнатні умови, маленькі теплиці та зимові сади, – розповідає фермер. – Це чудові рослини, які очищують повітря, виділяють фітонциди які убивають 99 % хвороботворних бактерій, розширюють судини головного мозку та підвищують працездатність».

Його теплиця-термос дозволяє екологічно вирощувати будь-які рослини (і помідори, і огірки, і квіти). Економія тепла в 15 разів, а врожайність в 2,5 разів вища. І смакові якості банану кращі, ніж в магазинних, стверджу винахідник. Оскільки банани десертні, а не кормові. І займатися їх вирощуванням не лише приємно, але й вигідно.

«Я закликаю партнерів до співпраці, адже я вирощую 400 саджанців, а мені треба 700-800. На плоди я б рекомендував вирощувати їх у Запорізькій та Херсонській області. Кілограм таких десертних бананів в магазині вартує 120 грн за кг (закупка – 2 у.о.), а у мене 50-70 грн», – підраховує Анатолій Патій.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...