Сад персика в усіх зонах садівництва України найкраще закладати навесні – від березня і до початку квітня.

У саду, закладеному восени, саджанці не лише пошкоджуються низькими зимовими температурами, але й потерпають від зимового висушування. Особливо легко втрачають воду в зимові вітряні дні рослини з невизрілою деревиною.

При викопуванні зі шкілки слід стежити, щоб коріння саджанців не пересихало. Саджанці варто прикопувати й поливати навіть якщо йдеться про короткотривале оголення коренів. Перед саджанням деревця бажано замочити у воді на 24 години.

Техніка саджання персика така сама, як і в інших плодових порід. Слід зважати на те, що він дуже чутливий до глибини занурення у ґрунт кореневої шийки. За садіння по старому плантажу коренева шийка саджанця повинна бути на рівні поверхні ґрунту, а по свіжому – на 3-5 см вище поверхні, оскільки після поливу ґрунт, а разом з ним і саджанець, осідає.

Щоб уникнути підмерзання коренів у суворі безсніжні зими, кореневі шийки саджанців персика на підщепі мигдалю заглиблюють у ґрунт на 8-10 см.

Після садіння дерева обов’язково поливають – для ущільнення й кращого прилипання ґрунту до коренів. Це захистить кореневу систему від можливого висихання.