000022 1520952048 293810 Big

Забур’яненість дводольними видами бур’янів восени – велика проблема в посівах озимих зернових: адже щоб закласти гарну врожайність, рослини повинні мати безконкурентне середовище в боротьбі за простір, вологу, світло та елементи живлення.

Ситуацію може погіршувати також засмічення посівів падалицею соняшника та ріпака – вони також споживають ресурси, призначені для культури, і заважають їй розвиватися. 

Для ефективного контролю над бур’янами слід застосовувати з осені післясходові гербіциди. Адже бур’яни, як і падалиця ріпака та соняшника, розвиваються значно швидше за зернові, і якщо відкласти обробку на весну, культурні рослини недоотримають необхідні їм ресурси і не сформують запланованої врожайності.

Ефективним засобом проти дводольних бур’янів і падалиці соняшника та ріпака є післясходовий гербіцид Голд Стар Екстра (трибенурон-метил, 563 г/кг + тифенсульфурон-метил, 187 г/кг).

За рахунок поєднання двох діючих речовин препарат контролює широкий спектр бур’янів, у тому числі й найпроблемніші – гірчаки, осоти, падалицю ріпака та соняшника, кучерявець Софії, лободу білу, амброзію, щирицю і багато інших. При цьому препарат високотолерантний до зернових культур і повністю розкладається на момент збирання врожаю.

Гербіцид також сумісний із більшістю пестицидів та агрохімікатів, окрім лужних, що дозволяє застосовувати його в бакових сумішах. Для максимальної ж ефективності дії виробники рекомендують використовувати препарат із додаванням ПАР Тандем.

Повідомляє Пропозиція