Німецьке фермерське господарство Biolandhof Kelly вирощує люпин і виробляє з нього каву, сироп, пластівці, борошно і косметичне масло. В Баден-Вюртемберзі господарство зайняло 3-е місце на конкурсі «Alpenfüchse», в якому взяли участь провідні аграрії Німеччини та Австрії.

Спочатку власниція ферми Лінда Келлі сіяла люпин на своїй ділянці тільки в якості екстреної заміни озимої пшениці. Коли сім’я фермерів отримала перший  врожай, вона задалася питанням, що з ним можна зробити. Лінда Келлі почала досліджувати можливості обробки даної культури. Так народилася ідея приготування кави з люпином. Кава з люпином вийшла несподівано смачна.

«Від першого ковтка ми були приємно вражені і вирішили, що повинні постачати люпинову каву на ринок», – розповідає Лінда Келлі.

З 2014 року Лінда Келлі багато експериментує, і на додаток до своєї оригінальної кави  без кофеїну вона також продає на основі люпину сироп, пластівці, борошно і олії для обличчя під маркою Lupinello. Фермерка намагається використовувати всі частини люпину і не залишає відходів. 

На додаток до продажу за допомогою інтернет-магазину, продукти з люпину тепер доступні в кафе і в роздрібних магазинах.

В середньому люпин дає врожайність на рівні 1,5-3 тонн / га. Хоча Лінда Келлі зазначає що її бізнес потребує багатьох зусиль, пов’язаних з вирощуванням, обробкою і маркетингом, проте вона як і раніше вважає  свою ідею корисною: «Я пишаюся тим, що створила щось своє і вклала в “Lupinello” багато праці».