Claas

Зернозбиральні комбайни Claas виробляються в Німеччині. Вони поєднують в собі надійність з новими технологіями. У 1930-х роках ринок сільгоспобладнання був нестійким. Небагато компаній наважувались інвестувати в дорогі розробки. Однак компанія Claas пішла на цей крок і під керівництвом баварського інженера запустила проект самохідних комбайнів на власному підприємстві в Харзевінкілі.

Розробники оснастили машини вбудованою функцією, яка поєднувала снопов’язалки і молотильний механізм. Першу модель назвали MDB, з її допомогою збирали 300-400 центнерів зерна з площі в 62,5 га.

Популярні моделі Claas

Серед останніх моделей Claas – зернозбиральний комбайн Avero. Він оснащений двигуном, який відповідає європейському стандарту безпеки навколишнього середовища. Крім цього, нове розташування очищення вихлопних газів в моторному відсіку забезпечує кращий доступ при техобслуговуванні. Машина підходить для середніх і невеликих господарств, що спеціалізуються на механізації. На нього встановлюють жатки інших лінійок – Vario, Tucano і Lexion.

Моделі комбайнів Medion – наступники Dominator. З’явилися на ринку восени 2002 року. Відрізняються економічністю і гнучкістю. Підходять для сільськогосподарських підприємств, які координуються для досягнення економічної вигоди за допомогою механізації. Метод роботи комбайна Medion безпечний завдяки міцним приводам молотильного барабана. Машина може з великою точністю косити як високі жита, так і низькорослі рослини.

Моделі комбайнів Lexion виділяються потужністю, яка становить від 313 до 790 л. с.

Такі машини оснащені:

  • системою допомоги водієві Cemos Automatic, яка пропонує розширений набір функцій, самостійно контролює, налаштування машини;
  • потужними ремінними приводами, які забезпечують максимальну надійність і безпеку експлуатації;
  • вбудованим в дах кабіни сканером Field Scanner, який керує лазерним наведенням вздовж кромки або смуги руху.

Багато нові моделі Lexion доступні з пружинним приводом Terra Trac і кінцевою швидкістю 40 км/год. Завдяки віддаленому обслуговуванню водій отримує підтримку, що допомагає мінімізувати час простою.

Додатковий критерій успішності бренду

Успішність бренду також забезпечує і молотильний барабан діаметром 755 мм з десятьма ударними планками. Система обмолоту APS Synflow Walker обладнана новим, додатковим розділовим барабаном розміром 600 мм. В APS Synflow Hybrid подає барабан був збільшений до 600 мм в діаметрі, щоб створити оптимальний приплив при переході до роторам. Нові параметри зернового бункера об’ємом 18 тис. Літрів і швидкістю вивантаження до 180 л/с гарантують ефективну роботу на великих площах.

Сучасний комбайн Claas

Останні моделі комбайнів Claas виходять далеко за межі 600 к. с. і працюють з шириною захвату до 13 метрів. Кабіни більше схожі на інтер’єр автомобіля класу люкс, ніж на сільськогосподарську машину. Найвищий комфорт при передових технологіях відрізняє продукцію німецького концерну.

У всіх сучасних моделях встановлені високопродуктивні двигуни Mercedes-Benz. Комбайни Claas, доступні на ринку, чітко орієнтовані на тенденції розвитку сільського господарства.

Купівля таких машин вигідна як середнім, так і великим господарствам. Сільгосптехніка німецького виробника стає все більшою і потужнішою. Це допомагає підприємствам збирати урожай максимально результативно і швидко.