Abe24cb Ministerstvo Yusticii 696x390

Кабінет міністрів України прийняв розроблену Мін’юстом постанову «Про деякі питання реєстрації представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності в Україні», що істотно полегшить можливість відкриття іноземними компаніями представництва на території України.

Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.

З набранням чинності постанови плата за реєстрацію представництва іноземного суб’єкта господарювання в Україні буде знижена з $ 2500 до 1-го прожиткового мінімуму для працездатних осіб (в 2019 р. – 1921 грн.).

Крім того, термін реєстрації представництва скорочується з 60 до 20 робочих днів. При цьому важливо відзначити, що для іноземних суб’єктів господарської діяльності, які є резидентами держави-агресора, реєстрація представництва в Україні буде коштувати 30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб та триватиме до 60 робочих днів з дня подання документів.

«Ми спрощуємо реєстрацію представництв іноземних суб’єктів господарювання в Україні, тому що усунення бар’єрів для іноземних інвестицій є фундаментом економічного розвитку. Впевнений, ці зміни створять сприятливі умови для присутності іноземних компаній в Україні, збільшать кількість інвестицій в нашу економіку та підвищать ділову активність», – підкреслив Д. Малюська.

Повідомляє Пропозиція