Сьогодні «солодка трава» стевія є частиною світового ринку замінників цукру, і попит на неї зростає. Зокрема в ЄС готові купувати якісне листя цієї трави за ціною понад $10 тис. за тонну. Українські виробники стевії бачать у цій нішевій культурі значні перспективи і створюють свою асоціацію.

Про плани створити до кінця року в Україні Асоціацію виробників стевії розповів кандидат сільськогосподарських наук, завідувач лабораторії Інституту біоенергетичних культур та цукрового буряка Володимир Стефанюк.

Оскільки стевію вирощують переважно малі фермери, яким складно самостійно запровадити необхідні міжнародні стандарти та пройти всі належні процедури для експорту, створення асоціації допоможе розвитку цього агробізнесу.

«Ми зберемо всіх, хто вирощує та переробляє стевію, і допоможемо їм вийти на зовнішні ринки», – заявив Володимир Стефанюк.

Експерт розповів, що в постачанні стевії з України зацікавлені імпортери з ЄС, Китаю та В’єтнаму. Уже розпочинається експорт стевії до Ізраїлю. Обсяг виробництва стевії в Україні оцінюється приблизно в 40 тонн сухого листа на рік.

За словами Володимира Стефанюка, вирощування та переробка стевії дуже трудомісткі. Цей бізнес потребує значних капіталовкладень у теплиці, краплинне зрошення, сушку, розфасовку. Проте виробництво стевії може принести виробникові немалі прибутки – до $270 тис. з гектара.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.