Хоча картопля може бути дуже смачною, вона здатна підвищУВАТИ рівень цукру в крові людей, які страждають на діабет. Принаймні, так було до тих пір, поки дослідники з Університету штату Монтана (CША) не вивели сорт картоплі Huckleberry Gold.

«Це наш перший досвід вирощування такої картоплі. Даний сорт досить рідкісний в Північній Америці і посівних площ під ним не так багато », – розповіла фермерка Кеті Сайр з Pike Lake Farms.

Пані Сайр розповіла історію про її друзів, що страждають на діабет, які прийшли до неї в гості на вечерю і не змогли з’їсти запропоновану картоплю. Картопля, як правило, містить велику кількість крохмалю і вуглеводів, які викликають швидкі сплески цукру в крові, з чим люди з діабетом не можуть легко впоратися.

«На Півночі дуже багато людей, які страждають на діабет, тому тут це було б корисно. Я знаю, що від картоплі мені буде важко відмовитися», – сказала Сайр. Дослідники схрестили два старих сорти картоплі, щоб створити Huckleberry Gold.

Випробування нового сорту тривали протягом останніх 4 років. Дослідження показали, що картопля Huckleberry Gold має низький глікемічний індекс (ранжування вуглеводів в продуктах харчування як міра їх впливу на рівень цукру в крові) в порівнянні зі звичайними сортами. Huckleberry Gold містить більше антиоксидантів, ніж сорт Айдахо червоно-коричневий. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.