23-3

Підприємець з села Іванопілля Костянтинівського району Донецької області Сергій Свириденко, який виробляє крафтові сири, планує розширити своє виробництво. Крім наявних потужностей в Костянтинівському районі, у прифронтовому місті Торецьк фермер планує готувати ковбаси і копченості з м’яса.  Приміщення для нього вже готова виділити місцева влада.

«У мене є домовленості з владою Торецька, буду орендувати приміщення. Зараз також подав грант від Міжнародної організації Червоного Хреста, вони саме підтримують тих, хто працює у лінії розмежування », – розповідає  Сергій Свириденко.

Підприємець готовий вкласти в будівництво ковбасного цеху власні гроші, також очікує надходження 700 тис.гривень грантової підтримки.

Сергій Свириденко має намір працевлаштувати на своєму виробництві сім чоловік. Зараз в асортименті ферми «Козацьке подвір’я» – більше 20 видів сиру і 20 видів ковбас.

8-9 листопада нинішнього року фермер Свириденко братиме участь у виставці малого і середнього бізнесу з Донецької та Луганської областей «Схід-Експо» в Києві.