У Черкаській області за порушення земельного законодавства протягом вересня  2019 року нараховано понад 400 тис. гривень відшкодувань. Про це повідомляють у прес-службі Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області. 

“Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області у вересні 2019 року провели 43 розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 411 982 грн. Добровільно порушники законодавства сплатили 657 323 грн., куди ввійшли й розрахунки за попередні місяці.

Всього у вересні за результатами перевірок складено 134 акти перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин”, – повідомляють у відомстві.

Також зазначають, що державні інспектори виявили 57 порушень, видали стільки ж приписів на усунення порушень і притягнули до адміністративної відповідальності порушників.

Розглянуто 60 постанов про накладення адміністративних стягнень на загальну суму 11 883 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...