На поточному тижні ціни на тепличний огірок в Україні продовжували підвищуватися. Головним приводом для підвищення цін залишається обмежена пропозиція огірка на ринку.

У більшості великих тепличних комбінатів сезон реалізації на цей момент практично завершився, а ті господарства, які все ще ведуть продаж, пропонують огірки виключно дрібним оптом. 

Сьогодні тепличні комбінати пропонують огірки за ціною 15-20 грн/кг ($0,61-0,81 кг), що в середньому на 13% дорожче, ніж тижнем раніше. Причиною зростання ціни на дану продукцію як і раніше є сезонне скорочення пропозиції огірка з українських теплиць, тоді як попит в даному сегменті утримується на досить високому рівні. Також підтримку цінам надає відсутність конкуренції з боку імпортної продукції.

На даний момент ціна на тепличний огірок в Україні вже в середньому на 16% вище, ніж в аналогічний період минулого року.

Однак галузеві експерти не виключають, що подальше подорожчання в цьому сегменті може вкрай негативно позначитися на темпах збуту даної продукції.

Повідомляє EastFruit