Ristone Holdings будує другий комплекс з переробки олійних культур другої черги комплексу «Ристон Ойл» (Дніпропетровська обл.). Для цього було залучено $2 млн інвестицій.

Холдинг уклав контракт з німецькою фірмою «Конвекс Інтернешинал ГмбХ», що дасть змогу отримати нове якісне та надійне обладнання вищих європейських стандартів, а саме.

Основним напрямком діяльності комплексу є глибока переробка олійних культур. На даний час виготовляється наступна продукція: олія соняшникова, шрот гранульований, експандованих макуха, з відходів виробництва  – паливні пелети для опалення.

У компанії зазначили, що до складу комплексу переробки олійних культур входять пресовий цех потужністю 640 тонн/доба, цех екстракції, виробничо-технологічна лабораторія, силоси запасу сировини з норійною вежею, а також котельня, яка працює на власних відходах виробництва.

Переробний комплекс «Ристон Ойл» був побудований за власні кошти групи компаній Ristone Holdings. Загальна сума інвестицій в будівництво становить близько 350 млн. грн.

До інформації: Ristone Holdings – вертикально інтегрований холдинг, до складу якого входять: мелькомбинат, чотири хлібозаводу, три елеватора. Сільгосппідприємства групи використовують для виробництва близько 60 тис. га земельних угідь в Дніпропетровській області.

Повідомляє AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.