Поблизу Краматорська, в районі колишнього колективного сільськогосподарського підприємства ім. Крупської, мають намір виділити 12 гектарів для встановлення 9 вітрогенераторів.

Про це йдеться у проекті рішення Краматорської міської ради.

Для будівництва та експлуатації вітроенергетичних установок ТОВ «Атомвінд-Краматорськ» мають намір передати в оренду терміном на 28 років земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 4,6800 га.

Також в районі колишнього КСП ім. Крупської планують передати в оренду майже 4 га для будівництва та експлуатації під’їзних автомобільних доріг до об’єктів вітроенергетики терміном на 30 років.

Ще понад 3 га планують виділити в районі селища міського типу Ясногірка для будівництва, обслуговування технічних споруд, що призначені для виробництва та розподілу електроенергії, а також території необхідної для функціонування такої технічної інфраструктури.

До інформації:  Близько 225,8 МВт потужностей вітрової енергетики перебувають на окупованих Росією територіях. На початок 2018 року в Україні запустили 505 МВт потужностей вітрових електростанцій, причому 138 МВт залишаються на окупованій території Донецької та Луганської областей, а ще 87,8 МВт залишилося у Криму. Для порівняння, у Великій Британії загальна потужність вітроенергетики перевищує 13 ГВт.

Повідомляє EcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.