Високі ціни на свинину в КНР спонукають китайських фермерів вигодовувати свиней до досягнення середньої маси 175–200 кг, тоді як звичайна маса становить 125 кг. Рекордсменом стала 750-кілограмова свиня, вирощена на фермі в місті Чженчжоу, провінція Хенань.

Оптові ціни на свинину в Китаї цього року зросли більш ніж на 70%, а запаси свинини у серпні знизилися на 39% порівняно з роком раніше. Під час забою деяких свиней можуть продати за більш як 10 000 юанів ($1399), що, до прикладу, втричі перевищує середньомісячний дохід у Наньніні, столиці провінції Гуансі.

Тож по всій країні поширюється тенденція до вирощування гігантських свиней. Фермери прагнуть вигодовувати тварин «наскільки можна більше», розповів Чжао Хайлін, фермер-свинар із північно-східної провінції Цзілінь.

Ця тенденція не обмежується малими фермами. Основні виробники білка в Китаї, зокрема Wens Foodstuffs Group Co, Cofco Meat Holdings Ltd. і Beijing Dabeinong Technology Group Co, також заявляють, що намагаються збільшити середню масу своїх свиней.

«Внаслідок інтенсивної відгодівлі свиней досягається збільшення їх маси щонайменше на 14%», – заявила Лін Гофа, старший аналітик консалтингової компанії Bric Agriculture Group.

За словами Лін, середня маса свиней на забій у великих масштабних господарствах зросла до 140 кг, порівняно зі 110 кг. Це дозволяє збільшити прибуток більш ніж на 30%. Великих свиней розводять у відчайдушний час для Китаю, коли АЧС зменшила стадо тварин вдвічі, а ціни на свинину злетіли до рекордних рівнів. 

У нинішньому році Китай зіткнеться з дефіцитом свинини на 10 млн тонн. Тому уряд закликає фермерів активізувати виробництво на внутрішньому ринку.

Під час нещодавнього візиту до великих тваринницьких провінцій Шаньдун, Хебей та Хенань віцепрем’єр Китаю Ху Чуньхуа закликав органи місцевого самоврядування відновити виробництво свиней якнайшвидше, з метою повернення до нормального рівня наступного року.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...