Під час нещодавнього чергового раунду китайсько-американських переговорів з торгівлі було досягнуто суттєвого прогресу з обговорюваних питань. Про це заявив глава делегації Китаю, заступник прем’єра Держради КНР Лю Хе. 

На основі важливого консенсусу глав двох держав сторони провели відверте, ефективне і конструктивне обговорення торговельно-економічних проблем, що становлять спільний інтерес.

“Ми досягли істотного прогресу в таких галузях, як сільське господарство, захист інтелектуальної власності, обмінні курси валют, фінансові послуги, розширення торговельного співробітництва, передача технологій та врегулювання суперечок”, – повідомив галава китайської делегації.

За словами китайського віце-прем’єра “сторони домовилися про подальші консультації і спільну роботу в напрямові досягнення остаточної угоди”.

Лю Хе передав Трампу усне послання голови КНР Сі Цзіньпіна, в якому зазначалося, що в ході китайсько-американських торгових переговорів останнім часом “була проявлена добра воля, це вітали як народи двох країн, так і міжнародне співтовариство”.

Раніше повідомлялося, що Трамп заявив про досягнення важливої торговельної угоди з КНР. “Це дуже значна угода, яка вважається першим етапом (врегулювання розбіжностей з торгівлі)”, – заявив президент США.

За повідомленнями світових ЗМІ, які пізніше підтвердив міністр фінансів США Стівен Мнучін, американська сторона погодилася відмовитися від підвищення мит на китайські товари вартістю 250 млрд доларів з 25% до 30%.

В обмін на це Китай, на першій фазі реалізації домовленостей зокрема, погодився купувати у США більше сільгосппродукції. За словами Трампа “друга фаза стартує практично одразу”.

Раніше американські ЗМІ повідомляли, що США і Китай погодили “проміжну” угоду, яка дозволить сторонам призупинити торгову війну і працювати над більш масштабною угодою щодо спірних питань у торгівлі.

Повідомляє Пропозиція

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...