Інма Моргадо та Девід Бертран — фермери, що професійно займаються вирощуванням органічних томатів. Ця пара вирощує різні сорти томатів у Хорта-де-ла-Мерсе, на околиці каталонського міста Вульпелак (Іспанія).

Фермери придбали насіння понад 120 сортів томатів з усього світу. Вони відбирають лише найсмачніші з них, які найкраще можуть задовольнити попит та пропозицію, враховуючи також особливості землі та мінливі кліматичні умови різних місцевостей. Деякі з них — це предкові сорти, дуже малопродуктивні та візуально непривабливі.

У Хорта-де-ла-Мерсе розділяють томати на 4 великі типи за розміром та кольором:

  • великі кольорові томати,
  • томати середнього розміру,
  • традиційні червоні томати,
  • чері.

Серед найоригінальніших сортів згадують Ананасовий з дуже особливою ноткою манго; Помаранчевий полуничний томат, Помаранчевий з загостреною формою серця і вражаючим смаком; Золотий Сибір, дуже цікавий жовтий помідор з Каліфорнії; томат Жовта груша який нагадує формою жовту грушу; томат з оксамитовою шкіркою персика, томат Оранж Бомбілла з тонкою шкіркою і солодким смаком, і томат Віолет Джаспер — один з найбільш візуально привабливих сортів на сьогоднішній день.

Незважаючи на все це, іспанські фермери також культивують звичну класику, оскільки «багато клієнтів просто не купують нічого, крім традиційного великого червоного помідора».

Повідомляє AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.