111-696x430

Цукерки з додаванням картоплі почала випускати компанія Mp Sardinia, якою володіє Джанфранко Псічедда з братами Антоніо і Джузеппе. Фермери вирощують і переробляють картоплю на острові Сардинія,  автономній області Італії.

Mp Sardinia виробляє картоплю в районі, який не є ідеальним, оскільки існує велика різниця температур вдень і вночі і переважає незвичайна висота для вирощування цього овоча.

«Ми знаходимося в провінції Сассарі, на висоті 750 метрів над рівнем моря на рівнині, звідки вода надходить з місцевих джерел. Оскільки це гірський район, ми не можемо бути надзвичайно конкурентоспроможними, коли мова йде про обсяги, тому ми орієнтуємося на якість. У нас є 6 га землі, де ми вирощуємо різні сорти картоплі: жовті, рожеві і фіолетові, які дають 30 тонн/га і класифікуються як Fumuderra (що означає картопля на місцевому діалекті) », – розповідає фермер.

“Нашим основним продуктом є фіолетова картопля, яка має унікальний післясмак волоського горіха і каштана і випускається під маркою Archemissa (на сардинській мові ця назва означає лаванда, тому що колір м’якоті нагадує квітку лаванди)», – каже підприємець.

Компанія також співпрацює з компанією Peano, яка представила кондитерський бренд Cioccoderra. Про новий продукт з картоплі фермер повідомляє наступне: «Це праліне з шоколадом і картоплею, і в даний час ми тестуємо нові пари. Цукерки доступні як з класичною, так і з фіолетовою картоплею ».

Бренд доступний в північній Сардинії між Ольбом і Сассарі, де картоплю Fumuderra можна купити в спеціалізованих магазинах.

«Ми працюємо над новим сайтом, тому наші продукти скоро будуть доступні онлайн. Ми вважаємо, що електронні магазини відкрили нову еру, яка може істотно змінити комерціалізацію свіжих продуктів в майбутньому », – підсумовує Джанфранко Псічедда.