Ізраїльський стартап Aleph Farms за допомогою 3D-принтера “виростив” шматок м’яса на російському сегменті міжнародної космічної станції (МКС). МКС є найважливішим простором не тільки для дослідження космосу, але й для біологічних експериментів. За допомогою МКС вчені можуть випробовувати, як поводяться різні живі організми в умовах мікрогравітації. 

Дана технологія копіює натуральний процес відновлення, який відбувається в організмі тварин. У перспективі технологія може використовуватися для того, щоб забезпечувати космонавтів  м’ясом безпосередньо в космічному просторі.

«Таке м’ясо можна виробляти в будь-який час, в будь-якому місці і в будь-яких умовах», – повідомив керівник Aleph Farms Дідьє Тубія.

Раніше каліфорнійський стартап BlueNalu оголосив про створення м’яса риб в лабораторних умовах. Альтернативна морська їжа створена з клітин справжніх риб, які вирощують поза організмом тварин.

Процес створення штучного м’яса риб полягає в добуванні клітин м’язів живої риби, поміщення їх у спеціальну рослинну середу з безлічі поживних речовин для подальшого розвитку і розмноження.

При цьому витяг клітин зі справжніх риб не шкодить тваринам, оскільки це відбувається при анестезії, і всі риби-донори залишаються живими. З одного зразка клітин можна розвинути мільярди точних копій, так що для нового лабораторного вирощування м’яса риб не знадобиться величезна кількість представників водного світу.

Повідомляє Пропозиція