Ізраїльський стартап Aleph Farms за допомогою 3D-принтера “виростив” шматок м’яса на російському сегменті міжнародної космічної станції (МКС). МКС є найважливішим простором не тільки для дослідження космосу, але й для біологічних експериментів. За допомогою МКС вчені можуть випробовувати, як поводяться різні живі організми в умовах мікрогравітації. 

Дана технологія копіює натуральний процес відновлення, який відбувається в організмі тварин. У перспективі технологія може використовуватися для того, щоб забезпечувати космонавтів  м’ясом безпосередньо в космічному просторі.

«Таке м’ясо можна виробляти в будь-який час, в будь-якому місці і в будь-яких умовах», – повідомив керівник Aleph Farms Дідьє Тубія.

Раніше каліфорнійський стартап BlueNalu оголосив про створення м’яса риб в лабораторних умовах. Альтернативна морська їжа створена з клітин справжніх риб, які вирощують поза організмом тварин.

Процес створення штучного м’яса риб полягає в добуванні клітин м’язів живої риби, поміщення їх у спеціальну рослинну середу з безлічі поживних речовин для подальшого розвитку і розмноження.

При цьому витяг клітин зі справжніх риб не шкодить тваринам, оскільки це відбувається при анестезії, і всі риби-донори залишаються живими. З одного зразка клітин можна розвинути мільярди точних копій, так що для нового лабораторного вирощування м’яса риб не знадобиться величезна кількість представників водного світу.

Повідомляє Пропозиція

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.