Organic Garden

Львівська компанія «Перший органічний розсадник», яка спеціалізується на вирощуванні товарних ягід малини (ТМ Organic Garden) розширила асортимент продукції органічними салатами.

Наразі під зелені культури відведено 1 га, але в наступному році площу їх вирощування збільшать  в 5 разів. Про це розповів засновник і керівник господарства Андрій Калиняк.

На даний час в асортименті підприємства: листовий зелений салат, червоний салат, Айсберг, Фризе, Ромен. Салати висівають конвеєром, орієнтуючись на те, коли планується отримати продукцію.

«Ми вже поставляємо продукцію в супермаркети Львова, і надходить вона до замовників охолодженою до 4-5 ° С. Маємо власну камеру охолодження і автомобіль-рефрижератор, в якому можна охолоджувати продукцію прямо на полі », – сказав Андрій Калиняк.

За словами підприємця, працювати з торговими мережами не просто. Але партнери багато прощають, оскільки «Перший органічний розсадник» – перше органічне господарство в регіоні, яке вирощує салати на промисловому рівні.

«Партнери з розумінням ставляться до того, що наша продукція є органічною, вимагає особливих умов зберігання і швидкої реалізації», – зазначив Андрій Калиняк.