1-3-110591-40090-23048-696x392

Спеціальна система харчування для аграріїв під час роботи на полях була створена компанією «Пирятинський делікатес» під ТМ Portion. (Полтавська обл.)

Про це розповіли в прес-службі компанії. Супи та каші від фірми «Пирятинський делікатес» мають особливу упаковку, що дозволяє зберігати їх при кімнатній температурі, а також швидко розігрівати без вогню. Вживати таку їжу можна безпосередньо з пакету.

Компанія створює набори продуктів для сніданків, обідів і вечерь, використовуючи в якості основи обідні страви. До них додають сухарі, галети, каву, чай, приправи і столові прибори. У розробці продукції брав участь Інститут громадського здоров’я ім. А.Н. Марзєєва НАМН України. Їжу від ТМ Portion готують за допомогою автоклава. Кожна партія випущеного харчування проходить дослідження за показниками якості в лабораторіях. 

Крім того, компанія проводить поставки готових обідів на поля, що скорочує витрати на організацію харчування. Робітники, йдучи на роботу, можуть брати з собою харчові набори, а це значить, що замовнику не потрібен водій, який би тричі в день розвозив їжу на поля.

Нова система харчування від компанії «Пирятинський делікатес» вже отримала перші позитивні відгуки. Це дає підстави говорити про корисність продукту для АПК. Використання сучасного обладнання створює умови для розширення списку клієнтів всередині країни і виведення цієї продукції на зовнішній ринок.