99194 Py9z8o 790 696x464

У 2019 році на світових ринках очікується більше цибулі гарної якості. Після минулого року з невеликими пропозиціями і високими цінами, в цьому році середня врожайність в Нідерландах складає 59,6 тонни / га проти 41,4 тонни /га в 2018 році. Тож голландці сподіваються знову повернути свою частку експорту.

У Франції також очікується хороший врожай через масове використання систем зрошення. Але пропозиція може перевищити попит. У Німеччині очікується середній врожай, але остаточна оцінка буде через тиждень-два.

В Іспанії очікують, що сильні дощі не вплинуть на якість цибулі, проте це затримує збір врожаю. Ціни були дуже хорошими, поки раптом не обвалилися в липні. Як тільки ціни досягли дна, вони стабілізувалися і до сих пір залишаються на тому ж рівні.

В Індії ціни найвищі за три роки. У минулому році виробники мали низькі ціни на цибулю, тому в цьому році посіяли менше. До того ж надмірні дощі і паводки пройшли в основному регіоні виробництва цибулі – Махараштра. 

У США збільшилася пропозиція цибулі. Ціни досить хороші, але нижче, ніж в минулому році і мають подальшу перспективу до зниження. Тому може вирости експорт в Панаму, Гватемалу, Гондурас, Південну Корею, Тайвань, Гонконг, Домініканську Республіку і навіть Мексику.

Чилі і Перу заповнюють прогалини на європейських і американських ринках в міжсезоння. Через надзвичайно вдалий сезон минулого року, в 2019 року в Чилі виробництво цибулі збільшилася на 7%.