Нідерландська компанія Limgroup 22-24 жовтня на виставці Fruit Attraction в Мадриді представить новий сорт полуниці Лімвалнера, смачний і стійкий до спеки.

«З цим новим сортом ми зупинимося саме на середземноморських районах вирощування. Зокрема, Уельва, на півдні Іспанії та Андалусії» — розповів спеціаліст із продуктів компанія Limgroup Джос Абен.

Сорт випробували не лише на півдні Іспанії. Тестували також у Південній Італії та Греції. У грудні очікують врожай з 1 млн. рослин.

Лімвалнера — сорт, дуже схожий на північноєвропейські типи. Має середню масу плодів 30г. Врожайність — близько 1 кг на рослину.

Сорт стійкий до високої температури та хвороб, включно із фітофторою, через яку багато виробників відмовлялися від вирощування полуниці на півдні Іспанії.

Смак у Лімвалнери кращий, ніж у іншої ранньої іспанської полуниці.

Лімвалнера буде посаджена на початку жовтня. Перші плоди достигнуть у середині грудня. А основні збори припадуть на період з березня по травень.

«Ідея цього сорту полягала в тому, щоб запропонувати споживачам Західної Європи смачну полуницю, коли у них не сезон. За якістю вона також не поступається домашній полуниці», – підсумував Джос Абен.

Повідомляє AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...