В Лозанні (Швейцарія) відкрили Інститут пакувальних наук (Institute of Packaging Sciences) для виведення на ринок більш функціональних, безпечних і екологічних матеріалів та зменшення пластикових відходів.

Iніціатором створення науково-дослідної установи у власному дослідницькому центрі виступила компанія Nestle, один з найбільших у світі виробників продуктів харчування і напоїв.

«Інститут пакувальних наук дозволить зробити розробку екологічно стійких пакувальних рішень ще більш ефективною у всіх сферах бізнесу і на ринках, – заявив генеральний директор Nestlé Марк Шнайдер. – Перша такого роду у харчовій промисловості установа сконцентрує увагу на багаторазовій упаковці, спрощенні складних пакувальних матеріалів, повторному перероблені пакувальних матеріалів, високоефективному бар’єрному папері, а також матеріалах на біооснові, біорозкладаних і придатних до компостування матеріалах».

Багаторазові пакувальні рішення та нові екологічно чисті пакувальні матеріали суттєво зменшать кількість пластикових відходів. 

«Жодна з наших упаковок не повинна перетворюватися на відходи на звалищах або в навколишньому середовищі, – пояснює Марк Шнайдер. – Ми також підтримуємо розвиток місцевої інфраструктури з переробки відходів і систем зберігання для забезпечення безвідходного виробництва».

Повідомляє Ecotown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...