У цьому році на електронних земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області, передано в оренду 162 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,55 тис гектарів. Стартовий розмір орендної плати склав 2,26 млн грн., повідомляє прес-служба Кабінету міністрів. 

За даними Кабміну, найбільшу кількість ділянок передано в користування в Бучацькому (40 ділянок загальною площею 473,6 га), Борщівському (15 ділянок – 69,65 га) та Бережанському (14 ділянок – 123,05 га) районах Тернопільської області.

Найвищий розмір річної орендної плати за ділянку зафіксований в адміністративних межах Зарудянської сільської ради Збаразького району площею 1,16 гектара. Стартова ціна зросла до 302,71% від нормативної грошової оцінки та становить 12,85 млн грн. (стартова ціна лота становила 3,4 тисячі грн.).

Також в ході торгів вартість оренди землі в Кременецькому районі Плосківської сільської ради зросла до 235,16% від нормативної грошової оцінки землі.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України “Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах”.

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі “Земельні аукціони”.

До інформації: у Львівській області за результатами конкурсів на оренду державного майна, що знаходиться на балансі Державної фіскальної служби України, вартість трьох об’єктів збільшилася від 78 до 170 разів.

Повідомляє Пропозиція

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...