1-696x362

У цьому році на електронних земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області, передано в оренду 162 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,55 тис гектарів. Стартовий розмір орендної плати склав 2,26 млн грн., повідомляє прес-служба Кабінету міністрів. 

За даними Кабміну, найбільшу кількість ділянок передано в користування в Бучацькому (40 ділянок загальною площею 473,6 га), Борщівському (15 ділянок – 69,65 га) та Бережанському (14 ділянок – 123,05 га) районах Тернопільської області.

Найвищий розмір річної орендної плати за ділянку зафіксований в адміністративних межах Зарудянської сільської ради Збаразького району площею 1,16 гектара. Стартова ціна зросла до 302,71% від нормативної грошової оцінки та становить 12,85 млн грн. (стартова ціна лота становила 3,4 тисячі грн.).

Також в ході торгів вартість оренди землі в Кременецькому районі Плосківської сільської ради зросла до 235,16% від нормативної грошової оцінки землі.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України “Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах”.

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі “Земельні аукціони”.

До інформації: у Львівській області за результатами конкурсів на оренду державного майна, що знаходиться на балансі Державної фіскальної служби України, вартість трьох об’єктів збільшилася від 78 до 170 разів.

Повідомляє Пропозиція