Індійське підприємство Agrow запропонувало альтернативний спосіб будівництва теплиць. За його проектом, для створення однієї теплиці знадобиться 8000 пластикових пляшок, які в іншому випадку стали б шкідливими відходами.

Холодна пустеля Індії Ладакх має дуже короткий сезон для вирощування сільгоспкультур, при цьому 89% населення регіону займаються сільським господарством, і тепличне виробництво – тут дуже поширена практика (щороку в регіоні будується понад 700 теплиць).

Водночас Ладакх – це одне з найчастіше відвідуваних туристами місць, тож унаслідок туристичного буму кількість пластикових відходів у регіоні катастрофічно зростає.

З огляду на ці дві проблеми, соціальне підприємство Agrow запропонувало унікальне рішення: будівництво теплиць із пластикових відходів лише за 25 тис. рупій. Підприємство заснували молоді науковці Нішіта Бісані, Акшата Прадхан і Джігмет Сінгж, уродженець села Чемрі, Ладакх.

Нішіта, архітектор, працювала над створенням екологічно чистої структури, щоб допомогти фермерам вирощувати органічні продукти харчування. Джігмет зосередився на підвищенні врожайності, Акшата розробила систему, в якій відходи можуть бути безпечно перероблені.

«Ми помітили, що кілька теплиць, побудованих урядом, використовуються як соціальний простір протягом зими, а не як оранжерея. Тут є точки зростання. Ми не тільки встановимо теплицю, але й будемо проводити тренінги з тепличного сільського господарства. Фермери можуть отримувати тут консультації з крапельного зрошення, агротехнологій та купити високоякісне насіння», – ділиться планами Джігмет.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...