У Німеччині залізнична мережа отримуватиме електроенергію з прибережної вітроелектростанції Nordsee Ost потужністю 295 МВт.

Проект реалізує п’ятий за величиною постачальник електроенергії в країні – DB Energie, дочірня компанія Deutsche Bahn.

Компанія знаходиться у Франкфурті і постачає електрику для 20 тисяч поїздів щодня через високовольтну мережу протяжністю 7 900 км і напругою 110 кВт. Також компанія забезпечує електроенергією близько 5400 залізничних вокзалів і міські поїзди Берліна і Гамбурга. У залізничну мережу електроживлення DB Energie входять більше 50 електростанцій та інверторних станцій у всій Німеччині.

Постачати енергію DB Energie буде німецький енерготрейдер RWE Supply & Trading – відповідний договір компанії уклали 9 вересня. Це перший корпоративний договір на поставку виробленої ВЕС електроенергії в Німеччині.

Вітроелектростанція Nordsee Ost має 48 турбін і належить німецькій енергетичній компанії Innogy SE, яка розвиває відновлювані джерела енергії.

“Протягом наступних кількох років ми будемо послідовно укладати нові контракти, замінюючи викопне паливо відновлюваною енергією”, – сказав Торстен Шейн, гендиректор DB Energie.
Повідомляє EcoTown

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.