Вчені з Університету в Севільї (Іспанія) дослідили параметри якості для маловивчених сортів томатів: п’ять гібридів черрі та шість звичайних.

Черрі виявилася солодшими за решти сортотипів, але вміст інших речовин у них був меншим.

«Загалом значення параметрів комерційної якості були нижчими для сортів черрі. Черрі показали найвищі значення загального цукру, Ґрін Зібра — найвищий рівень фенолів, Тігерела та Бельса — найвищі рівні лікопену, Оранж показав найвищі рівні фітоену», — повідомили вчені.

Крім того, були виявлені цікаві відмінності в структурах накопичення каротиноїдів. Зважаючи на важливість хромопластів для каротиноїдів у рослинах та їх вивільнення під час травлення, ця інформація може бути цінною у дослідженнях щодо регуляції біосинтезу та біодоступності каротиноїдів томатів.

Помідори Черрі мають відмінні смакові якості та використовуються для приготування різних салатів («Капрезе») і для консервації. Деякі Черрі можна сушити. Дехто стверджує, що «вишеньки» довго зберігаються у свіжому вигляді, хоча вони значно поступаються величезним гігантам, які можуть зріти на підвіконні понад два місяці.

В Україні залюбки сіють жовті, бурякові і зеленкувато-чорні сорти, натомість червоні Черрі менш розповсюджені. Вони потребують пасинкування, хиляться до самої землі без підв’язки. Розсада страшенно витягується.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.