На шиншиловій фермі має панувати бездоганна чистота. Устаткування, клітки та піддони з тирсою повинні бути чистими та свіжими, а напувалки завжди наповнені чистою водою.

Про це розповів власник компанії Chinchilla Real Орест Стахів.

«Усіх тваринок ми піддаємо загальному візуальному огляду щодня під час годування. Звертаємо увагу на їхнє самопочуття та на кількість залишеного корму в годівниці, – зазначає керівник підприємства. – Якщо шиншила нормально харчується й активно рухається, немає жодних зовнішніх ознак, які б вказували на поранення, турбувати її не варто».

Залежно від пори року клітки й обладнання очищуємо дезінфекційними засобами, додає Орест Стахів. Після завершення процедури в клітку засипають нову підстилку – її змінюють один раз на 7-10 днів.

Для чистоти й поліпшення якісних характеристик хутра застосовують так звані пилові ванни – з дрібного піску. Вони усувають бруд і виділення сальних залоз зі шкірки.

«Купалки» вмонтовані в клітку, їх відкривають двічі-тричі на тиждень на 10-15 хвилин. Здорові шиншили жваво реагують на купання, швидко схоплюються і з задоволенням борсаються в піску. Регулярні купання неможливо замінити нічим, підкреслює Орест Стахів.

Якщо в піску з’являться відходи, бруд, запах аміаку, його треба просіяти через сито або ж замінити.

Вода в напувалках для шиншил має бути з чистих джерел або ж кип’ячена. Використовують індивідуальну систему напування, а напувалки чистять кожні 10 днів.

Довідка

Сhinchilla Real Fur (Львівська область) – перша в Україні ферма повного циклу виробництва хутра. Заснована в 2008 році на базі племінних тварин, завезених із Данії, Польщі та Німеччини. З 2015 року працює за оновленою латиноамериканською технологією розведення шиншил. У 2016 році вперше запустила сертифіковану якісну вичинку хутра шиншил в Україні.

Повідомляє AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.