Thumbnail Tw 20181207171020 2885

Ринок землі в Україні буде запущено 1 жовтня 2020 року. Про це йдеться в заяві Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, зробленій під час конференції, присвяченій реформі управління земельними відносинами «Земля як фактор розвитку українського села».

Спочатку відкриття земельного ринку планували на 1 липня 2020 року, але згодом вирішили, що літо – не найкращий час для такої серйозної події. У підсумку, дату змістили на 1 жовтня 2020 року.

Прем’єр-міністр також заявив, що за рік повинна бути проведена велика робота: знижені ставки по кредитах, а кредитування в гривні у банках України має стати доступним для аграріїв. Крім того, необхідно посилити роботу Антимонопольного комітету і навести порядок в Держгеокадастрі.

Наразі вже більше як одна тисяча компаній, заснованих іноземцями, працюють на українській землі. Їм також потрібно дати можливість вільно працювати після відкриття ринку.

«Компанії з іноземними інвестиціями мають доступ до покупки землі за умови української реєстрації, капіталізації і сплати податків», – заявив О.Гончарук.

Повідомляє Fermer.blog