630_360_1487964481-6932

У Боярці (Київська обл.) на даху міської ради пропонують встановити сонячну електростанцію і на зекономлені нею кошти преміювати випускників 11 класів з найвищими балами із зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

З такою ініціативою, опис якої з’явився на сайті конкурсу “Громадський бюджет міста Боярка 2020”, виступив місцевий житель Віталій Хохлов.

«Премія “Сонячне майбутнє Боярки” буде грошова, – зазначає автор ідеї. – Для фінансування проекту необхідно встановити сонячні панелі на 80 квадратних метрах даху Боярської міськради».

За задумом Віталія Хохлова, боярські школярі претендуватимуть на три призові місця за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Переможцю дістанеться приз у 50% від коштів, які місто зекономило завдяки даховій сонячній електростанції.

“Бути розумним та жити в Боярці повинно звучати поважно! – підкреслює автор ідеї. – Дуже важливо допомагати талановитим підліткам, давати їм можливість розуміти, що рідне місце поважає та цінує їх досягнення, – і символічно, що джерелом фінансування премії “Сонячне майбутнє Боярки” буде саме сонячна електростанція”.

На реалізацію проекту необхідно 250 тисяч гривень. Віталій Хохлов мріє, щоб премія “Сонячне майбутнє Боярки” діяла до 2050 року.

Повідомляє EcoTown