На базі Єдиного державного реєстру тварин планується створити племінний модуль бази даних для обліку інформації щодо племінних тварин: їх предків та нащадків, росту та розвитку, продуктивності та оцінки племінної цінності.

Про це повідомив директор ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок під час семінару, проведеного в рамках проекту ФАО «Збереження та сталий розвиток порід подвійного напряму використання у Cхідній Європі».

Основною темою семінару було збереження спорідненої худоби бурої карпатської та бурої кавказької порід, які залишились переважно в гірських районах України, Вірменії та Грузії.

За словами Ігоря Клименка в Україні наразі повноцінно функціонує електронна база даних ідентифікованих тварин – Єдиний державний реєстр тварин. Проте є необхідність запровадження і ведення електронної бази даних обліку походження та продуктивності тварин в кожній країні для планомірної роботи не лише з бурою карпатською, але і з іншими породами з метою їх збереження та поліпшення продуктивних якостей.

У семінарі взяли участь делегації Вірменії, Грузії та України, до складу яких увійшли представники департаментів тваринництва міністерств сільського господарства країн, племінних асоціацій,  інститутів тваринництва та організацій, які займаються розведенням та утриманням тварин, а також команди ФАО – куратори проекту.

Повідомляє AgroTimes

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...