3

«Завдяки дії програми підтримки садівництва українські фермери стали більше будувати сховищ з регульованим газовим середовищем (РГС), з’являються нові проекти не тільки зі зберігання, але й із сортування та пакування яблук. Такі модернізовані потужності істотно продовжують термін реалізації продукції, відповідно, можна отримати і вищу ціну на яблуко.» – відзначив директор компанії «Інсолар-Холод» Анатолій Богдан.

У перевагах сховищ для яблук з РГС переконалися в господарстві «Сади Дніпра» (Дніпропетровська обл.), що є виробником ТМ UApple. Наразі компанія будує найбільший в Україні інноваційний холодильний комплекс з РГС.

У вересні – жовтні цього року комплекс обладнають надсучасною лінією сортування та пакування яблук.

У компанії вважають, що якісно підготувати яблука для продажу на високомаржинальних ринках не можливо без модернізованого холодильного комплексу, а також без сучасної лінії сортування і пакування фруктів.

«Не маючи холодильно-сортувального комплексу, важко ефективно розвивати бізнес, перебуваючи в пошуку оренди площ для зберігання своїх яблук», – наголосив генеральний менеджер компанії «Сади Дніпра» і керівник проекту UApple Олександр Пахно.

Повідомляє Landlord