523

Бізнес зможе скаржитися на рейдерство в режимі онлайн: урядовці вже прийняли технічну постанову про рейдерство, покликану «усунути технічні прогалини». Про це повідомив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Незабаром буде сформована окрема комунікація з проблеми рейдерства.

В даний час в Міністерстві юстиції все ще функціонує комісія, яка розглядає скарги громадян, які постраждали від рейдерства, сказав Кабміну. На його думку, діяльність комісії була занадто бюрократичною.

Постанова, прийнята урядом, спрощує роботу комісії і робить спілкування з нею більш простим. Всі послуги будуть доступні в режимі oнлайн. Це робиться для того, щоб будь-яка людина за допомогою ноутбука могла комунікувати з державними органами без бар’єрів.

Сама скарга може бути подана не тільки в письмовому вигляді, як раніше, але й у форматі електронного документа. До нього потрібно буде додати скани підтверджуючих документів і підписати весь пакет електронним підписом.

У той же час, до складу комісії можна буде запрошувати не тільки чиновників Міністерства юстиції, але й громадських діячів, співробітників інших державних органів і третіх осіб.

Повідомляє fermer.blog