Blackvelvet

Невелика шиншилова ферма – до 100 сімей – тільки на шкурках може давати до $20 тис. прибутку на рік. Крім того, можна ще продавати молодняк. Про це повідомив власник компанії “Chinchilla Real Fur” Орест Стахів.

«Якщо фермер вирощує шиншил високої якості, то шкурки легко знайдуть свого покупця як в Україні, так і за кордоном», – запевняє підприємець.

Правильна організація шиншилової ферми розпочинається в першу чергу з планування витрат і періоду отримання прибутку. Основа ферми – це якісне племінне поголів’я шиншил, хутро яких матиме високу ціну.

Орест Стахів також наголосив, що важливою є підготовка приміщення, його енергоефективність і відповідність вимогам WelFur – міжнародної сертифікації хутрового виробництва. Її вимоги доступні переважній більшості людей у сільській місцевості.

«Важливо також, щоб був персонал чи навіть одна особа, яка доглядатиме на фермі за тваринами. Насамперед ця людина повинна бути старанною, уважною і скрупульозною, – зазначає Орест Стахів. – Свою ферму з тисячі шиншил ми обслуговуємо разом із братом самостійно, ще й маємо вільний час».

Довідка

Компанія “Сhinchilla Real Fur” (Львівська область) – перша в Україні ферма повного циклу виробництва хутра. Заснована в 2008 році на базі племінних тварин, завезених із Данії, Польщі та Німеччини. З 2015 року працює за оновленою латиноамериканською технологією розведення шиншил. У 2016 році вперше запустила сертифіковану якісну вичинку хутра шиншил в Україні.

Повідомляє AgroTimes