00ec8871bd18549bb1467c0286048c1d 696x409

На Закарпатті не так давно почав функціонувати фазанарій «Малі Когутови», який розташований в смт.Буштино. Він знаходиться в урочищі «Малі Когутови» поблизу автодороги Н-09 Мукачево-Рогатин, або так званого «Вишківського повороту».

Фазанарій був створений в 2018 році з метою розведення і утримання фазанових і інших птахів. На сьогоднішній день на фермі налічується близько 60 голів.

У господарстві можна побачити не тільки звичайного фазана, який є досить поширеним в Закарпатській області та має промислове значення. Тут також вирощуються і екзотичні види, яскраве забарвлення яких робить їх справжньою окрасою ферми: срібного, лимонного, румунського, золотого фазанів і фазанів Пальово.

Більшість цих птахів походить з азіатських країн: Китаю, М’янми та Тайваню. Деякі з них є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Крім фазанів, в господарстві містяться і інші види птахів: бентамки (декоративна порода карликових кур), цесарки, павичі та інші.

За короткий час про ферму дізналася велика кількість людей, які виявили чималий інтерес птахів. У нинішньому році фазанарій відкрив свої двері для відвідувачів.

Вхід на територію для дорослих коштуватиме 20 грн., для дітей – 10 грн. Дошкільнята можуть подивитися на птахів безкоштовно.