Ascensores 1 Y 2 Planta Baja

Іспанська компанія “Fain Ascensores” розробила та виготовила «зелену» версію ліфта ION Green Solar, який працює на сонячній енергії та дозволяє скоротити шкідливі викиди.

Ліфт, спроектований і виготовлений в Іспанії, використовує механізм, що працює на сонячній енергії і оптимізує енергоспоживання. Хоча він підключений до мережі, ліфт використовує її лише тоді, коли фотоелектрична система не виробляє достатньо електроенергії.

Дана інновація стала можливою завдяки зниженню ваги кабіни на 30% за рахунок використання високоміцної сталі, включення нової тяги і додавання системи рекуперації енергії KERS.

Перша версія ліфта споживає всього 400 Вт – еквівалент фена. Це означає економію 96% на рахунках за електроенергію і на 86% зменшення викидів CO 2.

Друга, «сонячна» модель підключена до фотоелектричних панелей, що повністю виключає споживання електроенергії та пов’язані з цим викиди вуглецю. За словами іспанського розробника, в разі відключення електрики ліфт може здійснити ще до 100 поїздок і має швидку та безпечну рятувальну систему, що працює від батарей з електронним контролем швидкості. Крім того, ліфт дуже тихо працює.

Компанія “Fain Ascensores” обслуговує понад 47 000 ліфтів і має у штаті більше 700 працівників. Вона працює в Іспанії, Бельгії і Франції, а в 2018 році досягла обороту в 100 мільйонів євро.

Повідомляє  Ecotown